Форум «Робототехніка в нашому житті» пройшов у ЧДТУ

Форум «Робототехніка в нашому житті» пройшов у ЧДТУ

З нагоди відзначення Дня факультету електронних технологій і робототехніки Черкаського державного технологічного університету на Форум «Робототехніка в нашому житті» у навчальному закладі зібралися шановані гості, серед яких представники влади, провідних підприємств регіону, освітніх закладів, викладачі, співробітники, студенти та школярі, які вже досягли певних результатів у робототехнічному напрямку. Про це повідомляє сайт ЧДТУ.

Офіційній частині форуму передували презентації кафедр факультету електронних технологій і робототехніки ЧДТУ та шкіл, що активно впроваджують вивчення робототехніки з використанням комплектів LEGO. На кожній локації представники шкіл та завідувачі кафедр розповіли про представлені експонати, розробки та діючі робототехнічні моделі.

Останнім часом напрямок робототехніки активно розвивається, до того ж, Черкаський державний технологічний університет активно долучився до популяризації робототехнічного напрямку: створено факультет електронних технологій і робототехніки, кафедри якого займаються підготовкою фахівців у галузі робототехніки (кафедра приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій і кафедра радіотехніки, телекомунікаційних і робототехнічних систем), відкрито дві нові освітні програми: «Радіотехніка та робототехнічні системи» спеціальність 172 «Телекомунікації та радіотехніка» та «Робототехнічні системи та автоматизація» спеціальність 151 «Автоматизація та комп҆ютерно-інтегровані технології». Крім цього, за підтримки керівництва області відкрита Лабораторія сучасних рішень, яка дозволяє якісно готувати майбутніх фахівців.

– Сьогодні певний історичний момент, коли об’єдналася середня школа, вища школа та роботодавці, – наголосив у вітальному слові ректор ЧДТУ Олег Григор. – Це є чудовим прикладом того, що ми повинні розвивати молодь та готувати висококваліфікованих фахівців разом.

Потім настав час важливої події для розвитку робототехніки в нашому регіоні, а саме укладання Меморандуму про співпрацю між Черкаською обласною державною адміністрацією і громадською організацією «Міжнародна організація «Інноваційні освітні технології»». У документі зазначається, що громадська організація «Міжнародна організація «Інноваційні освітні технології» є офіційним представником програми та організатором всіх відбіркових, регіональних та всеукраїнських турнірів, чемпіонатів, фестивалів First Lego League в Україні, а Черкаська ОДА, зі свого боку, зобов’язується виступати в ролі співорганізатора, партнера або спонсора відповідного заходу.

Прочитайте ще:

Залиште коментар