Фотопроект «Мамина Сила» презентують у Черкасах сьогодні

Фотопроект «Мамина Сила» презентують у Черкасах сьогодні

16 годуючих жінок із Черкас протягом трьох місяців стали учасницями фотопроекту «Мамина Сила». До циклу увійшли 32 світлини, що розповідають історію справжньої любові та близькості. Про це інформують на сайті “Вичерпно“.

Фотограф Ольга Носова-Єлісєєва розповідала, що натхненням для неї став власний досвід грудного вигодовування сина:

«Я була здивована красою і гармонійністю цього процесу. Коридорні плакати з пологового будинку розповідали про користь, але не про красу грудного вигодовування. І тим більше не відкривали душу процесу. Ось так я задумала «Мамину Силу». Важливо сказати і про те, що героїні фотопроекту не тільки надихають на природне вигодовування, але і допомагають годуючих жінкам в реальному житті. Більшість учасниць беруть активну участь в діяльності Громадської мережі підтримки грудного вигодовування «Молочна Спільнота». Ця організація була створена мамами Черкас і безкоштовно надає як інформаційну, так і практичну підтримку жінкам і їх родинам в період грудного вигодовування».

Як повідомили в прес-службі Черкаського Художнього музею, після презентації виставки в галереях Черкас та Києва, фотороботи будуть передані для розміщення в пологовому будинку.

Організатори проекту дякують за підтримку:

Національний Корпус — Черкащина (основний спонсор)
PrintPro (друк)
центр сімейної медицини «Лікар Здоров’я»
Світлані Трофімовій
Автор проекту Ольга Носова-Єлісєєва:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009521704197

тел. 0950215291 [email protected]

Відкриття проекту «Мамина сила» відбудеться в Черкаському художньому музеї 11 квітня о 17.00. Експозиція діятиме до травня.

Залиште коментар