Фотоприлад передав у власність міста басейн, дитячий табір та поліклініку

Фотоприлад передав у власність міста басейн, дитячий табір та поліклініку

Сьогодні на сесії ЧМР депутати проголосували за безоплатну передачу у власність міста –  спортивний комплекс із басейном, будівлю поліклініки та дитячий оздоровчий табір «Лісова казка». Про це повідомляє кореспондент ПРО ГОЛОВНЕ.
За це рішення проголосували 33 депутати. До сьогодні об’єкти перебували у власності державного підприємства науково-виробничого комплексу «Фотоприлад». Спортивний комплекс із басейном розміщений на вулиці Смілянській, 78. Згідно з проектом рішення, його хочуть передати на баланс комунального підприємства «Центральний стадіон». Будівлю поліклініки на Байди Вишневецького, 61 передають Четвертому міському центру первинної медико-санітарної допомоги. Тоді як дитячий оздоровчий табір «Лісова казка» (що в селі Благодатне на Золотоніщині) – департаменту освіти та гуманітарної політики.
Під час обговорення проекту рішення депутат Павло Карась поцікавився вартістю утримання цих об’єктів. Мовляв, це додаткове навантаження на черкаський бюджет.
– Як приклад, басейн. Це достатньо вартісна в утриманні структура. Далі табір «Лісова казка». Ми будемо сплачувати сільській раді податок на нерухомість, орендну плату за землю, а ще ж і персоналу. За які кошти департамент освіти опікуватиметься цими об’єктами? – підкреслив Павло Миколайович та запропонував передати табір департаменту економіки та розвитку для подальшого продажу.
Утім, не всі колеги підтримали його. Зокрема, «батьківщинівець» Роман Діскант зауважив, що басейні тренуються переважно вихованці черкаських спортивних шкіл, які й так фінансують коштом бюджету.
Натомість після передачі басейну в комунальну власність міські владці зможуть нарешті привести його до ладу.
Зрештою всі депутати проголосували за передачу цього майна у власність територіальної громади міста з метою їх утримання.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар