“Фотоприлад” відзначив 55-річчя

“Фотоприлад” відзначив 55-річчя

ДП НВК «Фотоприлад»  сьогодні виповнюється 55 років від дня заснування. З поважним ювілеєм керівництво та трудовий колектив черкаського заводу сьогодні привітав міський голова Анатолій Бондаренко, завітавши на гостини до відомого на усю Україну та за її межами підприємства. Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

Сьогодні ДП НВК «Фотоприлад» – це  провідне високотехнологічне підприємство, яке працює для потреб Збройних Сил України, системи охорони здоров’я, державних установ та організацій, а також громадян нашої держави. Основний напрямок діяльності — розробка, конструювання, виробництво оптико-електронних приладів та спецтехніки.

Генеральний директор ДП НВК «Фотоприлад» Григорій Корево розповів, що за вісім місяці цього року підприємство отримало 28 мільйонів чистого прибутку. Тоді як два роки тому було лише 103 тисячі гривень.

Крім цього, цьогоріч підприємство сплатило 63 мільйонів гривень  податків до бюджетів різних рівнів. Для порівняння: торік – лише 24 млн.

– Зараз наше підприємство працює на повну потужність. Наші працівники  отримують гідну зарплату, яка в середньому по заводу складає 10 тисяч гривень. Ми піклуємось про належні  умови  праці для колективу, здійснюємо ремонти приміщень, впроваджуємо заходи з енергозбереження.  Сьогодні підприємство стрімко розвивається і з впевненістю дивиться в майбутнє. Адже на наступний рік ми вже нині маємо чимало замовлень. Так що робота є і, відповідно, й прибутки – наші працівники вчасно і в повному обсязі отримують заробітну плату, – наголосив Григорій Степанович.

Міський голова Анатолій Бондаренко подякував трудовому колективу і керівництву заводу за плідну роботу, наголосивши, що 90 відсотків успіху підприємства залежить саме від них. А також висловив впевненість, що на чолі з нинішнім директором  й надалі ДП НВК «Фотоприлад»  успішно працюватиме та розвиватиметься.

– Бажаю Україні, Черкасам та кожній вашій родині миру, достатку і процвітання у всіх справах. Сьогодні кожен з нас розуміє, що міць нашої держави й наших міст  – це міць промислових підприємств і людей, які щоденно  своєю працею виборюють перемогу для України. Мені надзвичайно приємно, що ДП НВК «Фотоприлад», як і Черкаси, сьогодні активно розвивається, і я вірю у високий  потенціал вашого підприємства та трудового колективу, який вже багато років засвідчує свій високий статус, – акцентував Анатолій Бондаренко.

Прочитайте ще:

Залиште коментар