Фотовиставку учнів, присвячену Дню соборності, відкрили у Палаці молоді Черкас

Фотовиставку учнів, присвячену Дню соборності, відкрили у Палаці молоді Черкас

З нагоди відзначення в Україні 99-ї річниці проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР в Палаці молоді міста Черкас розпочала роботу виставка фоторобіт учнів закладів освіти області – учасників обласного конкурсу «Україна – це ми». Організатором виставки є Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради. Співорганізатори – Черкаський Міський Палац Молоді та Черкаський обласний краєзнавчий музей, який представив до Дня Соборності України тематичну виставку, присвячену визвольним змаганням та становленню державності України.


Про це інформує управління освіти і науки облдержадміністрації.
Виставка «Україна – це ми» відбулася за результатами проведення обласного фотоконкурсу, що проходив у 2017 році. Конкурсне журі розглядало більше 180 робіт юних фотографів з 15 районів, 5 міст та 3 об’єднаних територіальних громад Черкащини.

Конкурс проводився у трьох номінаціях («Портрет», «Пейзаж», «Жанрове фото») та у двох вікових групах: молодша група – 7-12 років, старша група – 13-18 років.


Відкрила роботу виставки директор Центру Олександра Фігура, яка привітала учасників та переможців обласного фотоконкурсу, відзначивши талановитість юних митців та зростаючий інтерес до фотомистецтва серед молоді. Також слово мала спеціаліст відділу спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки облдержадміністрації Світлана Кононенко, яка вручила дипломи переможцям конкурсу.

Залиште коментар