Фракція “Батьківщина” у парламенті вдумливо голосує за кожен законопроект, – Олександра Кужель

Фракція “Батьківщина” у парламенті вдумливо голосує за кожен законопроект, – Олександра Кужель

На цьому наголосила народний депутат України від “Батьківщини” Олександра Кужель на зустрічі із громадою Звенигородки.

“У фракції “Батьківщина” немає такого, що ми просто не голосуємо за закони, аби комусь на зло. У багатьох питаннях ми займаємо принципову позицію”, – сказала Олександра Кужель.

Зокрема вона нагадала, що “Батьківщина” не підтримує Мінських угод, оскільки вони не мають перспективи закінчити війну. Лідер парті Юлія Тимошенко з перших днів заявила, що Мінські угоди не приведуть до миру. І це підтвердили 4 роки війни, яку Порошенко обіцяв закінчити за два тижні.

“Батьківщинівці” вважають, що переговори потрібно проводити у форматі Будапештського меморандуму. Адже США та Великобританія свого часу давали гарантії Україні і сьогодні зобов’язані підтримати нашу державу.

Принципову позицію політична сила займає і в земельному питанні.

“Саме команда “Батьківщини” зупинила початок розпродажу сільськогосподарських земель в Україні. Наша команда зібрала величезну кількість підписів проти цього законопроекту і це вплинуло на рішення Президента, який продовжив мораторій на продаж землі.

Олександра Кужель звернула увагу, що мораторій стосується продажу лише державних сільгоспугідь.

“Мова не йде про паї. У нашому законопроекті чітко виписано право продажу власного паю за ринковою ціною, а не за тою, яку нині пропонують, що у 30 разів менше, ніж у Європі за 1 га землі несільськогоподарського призначення. Ціна, яку вам нині пропонують за пай – це прарктично грабіж!” – наголосила парламентарій”, – сказала депутат.

Народний депутат звернула увагу присутніх на “підступні” помилки при оформлені документів на землю, різноманітні схеми, які застосовують для незаконного привласнення паїв.

Партійці переконані, що нині, насамперед, необхідно зробити інвентаризацію державних земель, запровадити серйозну державну програму підтримки фермерства, виділити їм не лише землю, а й фінансову допомогу, щоб селяни змогли закупити техніку і посівний матеріал та нормально працювати на своїй землі.

Олександра Кужель розкритикувала недолугі зміни, передбачені медичною реформою. Вона переконана, що запропонована МОЗом реформа охорони здоров”я передбачає скорочення населення України.

Окремо парламентарій зупинилася на нововведеннях у пенсійному законодавстві.

На прикінці зустрічі присутні поставили Олександрі Кужель чимало запитань. Дехто звернувся до депутата із особистими зверненнями та заявами.

Крім зустрічі з громадою, Олександра Кужель провела робочу зустріч із першими особами міста та району.

У заході взяли участь голова Черкаської міської парторганізації, голова фракції “Батьківщина” у Черкаській міській раді Роман Діскант, голова районної ради, голова Звенигородського районного партосередку Володимир Кучер, голова райдержадміністрації Василь Довбуш, міський голова Звенигородки Олександр Саєнко.

Нагадаємо, народний депутат Олександра Кужель з 29 травня з робочою поїздкою перебуває у Черкаській області. В перший день вона зустрілася із партактивом Чигиринської районної парторганізаії.

30 травня вона взяла участь у засіданні регіональної платформи з вироблення політики у сфері місцевого самоврядування: новація в законодавстві та неврегульовані питання, організованої Черкаським регіональним відділенням Асоціації міст України.

1 червня Олександра Кужель планує побувати у Каневі.

Залиште коментар