Футболіст з Черкащини взяв участь у переможному матчі збірної України у Вільнюсі

Національна збірна України, в складі якої зіграв черкащанин Віталій Миколенко, здобула четверту перемогу поспіль у рамках кваліфікаційного турніру чемпіонату Європи, повідомляє «ФК Динамо Київ».

У Вільнюсі команда Андрія Шевченка впевнено розібралася зі збірною Литви, забивши три м’ячі і не пропустивши жодного.

У цій грі до основного складу збірної нарешті повернувся екс-динамівець Андрій Ярмоленко, який через травму не грав за національну команду майже рік. На 60-й хвилині його замінив Віктор Циганков. Повний матч за збірну провів динамівець Віталій Миколенко. Також до заявки на матч потрапили Микита Бурда, Віталій Буяльський та Олександр Караваєв, які на поле не вийшли.

Україні вдався швидкий гол, автором якого став Олександр Зінченко. Ще до перерви “синьо-жовті” подвоїли перевагу завдяки голу Марлоса. У другому таймі наша збірна продовжувала домінувати на полі та довела рахунок до розгромного. Автором третього голу став Руслан Малиновський.

Після п’яти матчів збірна України набрала 13 очок та закріпила свій відрив від решти команд нашої групи. У найближчого переслідувача, Португалії, 5 очок та дві гри у запасі. Наступний матч “синьо-жовті” проведуть 10 вересня. О 21:30 у Дніпрі на стадіоні «Дніпро Арена» національна збірна зіграє з Нігерією в контрольному поєдинку.