Футбольну команду «Черкащина-Академія» представили громаді Черкащині

Футбольну команду «Черкащина-Академія» представили громаді Черкащині

У новому футбольному сезоні Черкаську область на професійному рівні у чемпіонаті України серед команд Другої ліги представлятиме новий клуб – ФК «Черкащина Академія». Про це інформує офіційний сайт клубу.

Він став правонаступником ФК «Черкаський Дніпро», з успіхами якого на футбольній карті України асоціювалася область останні сім років. Однак засновники Корпорації ухвалили рішення розформувати команду після того як побачили безвідповідальне ставлення до неї з боку міської влади Черкас, а також поведінки ультрас після останнього домашнього матчу минулого сезону проти ФК «Суми», який було ними зірвано.

«Ситуація із зірваним матчем стала остаточним каталізатором рішення засновників клубу. Потім була зроблена заява до міської влади Черкас, народних депутатів України від Черкащини, керівників Федерації футболу Черкаської області, ГО «Ультрас Черкаси» щодо розформування команди. Жодної реакції від перелічених представників організацій ми не отримали. І команда взагалі могла втратити професійний статус, якби в останній момент у ситуацію не втрутився голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко і не допоміг її вирішити. Також він запевнив, що під час сезону буде активно допомагати у підтримці команди», – відзначив президент ФК «Черкащина-Академія» Володимир Лашкул. За його словами, перед командою і тренерським штабом поставлено завдання на цей сезон – завоювати право грати у Першій лізі. «Також можу підтвердити, що в Черкасах команда грати не буде саме через позицію міської влади. Нове місце дислокації клубу – Білозірська ОТГ. У подальших наших планах провести реконструкцію стадіону у Білозір’ї для збільшення кількості місць», – відзначив Володимир Лашкул.

Залиште коментар