“Гайдаfest” – у Черкасах відбудеться дводенний open-air фестиваль

“Гайдаfest” – у Черкасах відбудеться дводенний open-air фестиваль

ГайдаFest сколихне Черкаси хвилею сучасного якісного мистецтва й найпопулярнішими активностями сьогодення.

Про це повідомляє “Інфоміст”.

На День молоді центральний парк міста – Долина троянд – знову прийматиме дводенний open-air фестиваль і радо зустрічатиме не лише містян, а й туристів з усієї країни й близького зарубіжжя. Вже 24-25 червня відбудеться головна культурна подія літа в Черкасах, яку не можна проґавити . Програма заходу передбачає два насичені дні й включає функціонування головної музичної сцени, літературно-гутіркової галявини, нічної акустики, всеукраїнського зльоту автостоперів, ІТ-зони, спортивного містечка, екскурсійних й туристичних активностей, ярмарки їжі та виробів хенд-мейд, зони відпочинку та багато іншого.

Для черкащан та гостей міста гратимуть найфестивальніші гурти: Bahroma, 5Vymir, Фіолет, Серцевий напад, Fontaliza, Гражданин Топинамбур та інші. Цікавим спілкуванням надихатимуть письменники і лектори: Андрій Білецький, Олександр Ірванець, Дмитро Лазуткін, Віктор Євпак й решта культурних діячів і громадських активістів.

Повправлятись у власних навиках користування ПК й програмуванні, отримати нові знання й закріпити попередньо набуті допоможуть фахівці в ІТ-сфері – лектори провідних компаній, які посідають топові позиції не лише в Черкасах, а й в Україні. Справжнім видовищем стане турнір з командних боїв, організований “Національним Корпусом”, з метою вшанування пам’яті Сергія Амброса. Для всіх охочих діятиме облаштоване наметове містечко, оселитись в якому зможуть не лише мандрівники і фестивальники, а й містяни.

Слідкуйте за оновленнями на офіційних ресурсах у соціальних мережах: vk.com/gayda_fest instagram.com/gaydafest/ facebook.com/gayda.fest

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар