Гаряча вода влітку та лічильники: новий директор ТЕЦ озвучив плани на 2017 рік

Гаряча вода влітку та лічильники: новий директор ТЕЦ озвучив плани на 2017 рік

Олександр Рибалка відповів на найбільш актуальні для міста питання. Директор Черкаської ТЕЦ під час оперативної наради прокоментував ситуацію з газом, розповів, коли у багатоповерхівках будуть лічильники та чи будуть ремонтувати в місті мережі, пише Про Все.

Олександр Рибалка раніше керував підприємством “Сумитеплоенерго”. Зізнається, що ще погано знає місто, але вже є чіткий план роботи на 2017 рік. Своїм завданням вважає налагодити співпрацю з громадою, владою, Службами утримання будинків та ОСББ.

На вихідних “Черкасигаз” відключило газопостачання ТЕЦ.

На сьогодні, за словами Олександра Рибалки, Припортова котельня досі зупинена, але мешканці Митниці гарячою водою забезпечені.

– Виникли зміни в законодавстві, тарифах, договорах. Ми своєчасно не змогли владнати це питання. Протягом найближчих днів ситуація буде вирішена, – пояснив директор ТЕЦ.

Також новий керівник повідомив, що до 1 серпня підприємство встановить лічильники тепла у 80 % багатоповерхівок, які обслуговує ТЕЦ.

Окрім того, цього року планується капітальний ремонт мереж.

– У нас на балансі магістральні мережі. Після завершення опалювального сезону ми включаємося в роботу у цьому напрямку, – зазначив Олександр Рибалка.

Також присутніх цікавило наболіле питання про випробування мереж, коли влітку містяни залишаються без гарячої води. Та директор ТЕЦ запевнив, що цього року містяни будуть з гарячим водопостачанням. Коли та за яким графіком будуть проводити ремонті роботи, повідомлять згодом.

Залиште коментар