Гасити пожежі у лікарнях тренувалися рятувальники Черкащини (ВІДЕО)

18 липня одразу в трьох районах області Уманському, Золотоніському та Монастирищенському Управління ДСНС провело масштабні навчання щодо дій пожежно-рятувальних підрозділів на випадок пожежі.

На відміну від попередніх, ці навчання розпочалися ще до повідомлення про умовне загорання. У відповідності до планів пожежогасіння та тактичних схем рятувальники вивчили особливості об’єктів, дорожні схеми під’їздів, наявність та розташування вододжерел, справність пожежної сигналізації, дотримання вимог щодо утримання евакуаційних виходів.

Згодом, із урахуванням усіх цих особливостей було проведене бойове розгортання сил та засобів пожежно-рятувальних підрозділів та добровільних пожежних дружин що функціонують у закладах.

Традиційно для таких навчань більшість вправ рятувальники виконували у складі спеціальних ланок газодимозахисної служби із включенням у апарати на стиснутому повітрі. Саме такі мобільні підрозділи є найбільш ефективними у випадку масштабних пожеж на об‘єктах з масовим перебуванням людей, особливо в умовах непридатного для дихання середовища.

Значну увагу під час навчань було приділено відпрацюванню евакуаційних заходів, особливо з висот та із відділень в яких знаходяться хворі із обмеженими фізичними можливостями.

Начальник відділу реагування Управління ДСНС, Сергій Юрченко зазначив: – “Тренування особового складу щодо ліквідації пожеж на об’єктах з цілодобовим перебуванням людей та вдосконалення взаємодії між підрозділами ДСНС обслуговуючим персоналом та іншими оперативними службами, залишається важливим завданням, яке доведеться постійно вирішувати у випадку надзвичайної події. Не випадково саме на особливостях такої взаємодії ми і побудували проведення тренувань що пройшли на території лікувальних закладів”.

Прочитайте ще:

Залиште коментар