Хацьки та Степанки отримали “зелене світло” на об’єднання в Степанківську ОТГ

Хацьки та Степанки отримали “зелене світло” на об’єднання в Степанківську ОТГ

Позитивний висновок Черкаської ОДА щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень сільських рад про добровільне об’єднання в Степанківську ОТГ отримали с. Хацьки та с. Степанки, повідомляє Черкаська районна рада.

Відповідний пакет документів обласна комісія вже направила до ЦВК для призначення майбутніх виборів депутатів Степанківської сільської ради об’єднаної територіальної громади та Степанківського сільського голови і оголошення виборчого процесу відповідних місцевих виборів.

– Після того, як Степанківська ОТГ існуватиме де-юре, ми зможемо говорити про приєднання до новоутвореної об’єднаної громади Голов’ятино, Смілянського району, про що мали попередні домовленості, – повідомили в Хацьківській сільській раді. – Готові запропонувати й іншим сусідам приєднатися до нас.

– Згідно виборчого законодавства постанова про призначення виборів розглядається протягом 10 днів, не пізніше ніж за 60 днів до дати проведення виборів. Відповідно виборчий процес оголошують за 50 днів, – коментує начальник відділу ведення державного реєстру виборців Черкаської РДА Антоніна Петренко.

Прочитайте ще:

Залиште коментар