Голова 194 ОВК незаконно видворив усіх спостерігачів

Голова 194 ОВК незаконно видворив усіх спостерігачів

Голова ОВК №194 від Насірова вигнав з приміщення усіх громадян, хто хотів спогдядати за опрацюванням протоколів та підрахунком голосів. Про це повідомляє “dzvin.news“.

Як повідомили тільки що редакції “Дзвону” небайдужі черкащани, у приміщенні не залишилось НІКОГО крім самих членів ОВК…

Як пояснили “Дзвону” фахові знавці виборчого права, це є протизаконно, бо згідно Ст 2 пп. 3,4 “Закону України про вибори Президента”:

3. Громадяни України, які мають право голосу, можуть брати участь у роботі виборчих комісій як їх члени, а також у проведенні передвиборної агітації, здійсненні спостереження за проведенням виборів Президента України та інших заходах у порядку, визначеному цим та іншими законами України.

4. Будь-які прямі або непрямі привілеї або обмеження виборчих прав громадян України за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками забороняються. Не допускаються обмеження щодо участі громадян у виборчому процесі, крім обмежень, передбачених Конституцією України та цим Законом.

Залиште коментар