Головний міст Черкас закриють на чотири місяці

Головний міст Черкас закриють на чотири місяці

На мосту через Дніпро в Черкасах з 15 червня на чотири місяці обмежать рух. Про це повідомив начальник управління транспорту, дорожнього господарства та Черкаської облдержадміністрації Сергій Чубань, повідомляє Інфоміст.

Погодинний графік пропуску транспортних засобів через міст буде оприлюднено пізніше. Це єдиний транспортний перехід через Дніпро в місті і околицях.

Найближчий міст через річку знаходиться приблизно в 70 кілометрах від Черкас на північ – в Каневі, в південному напрямку наступний перехід через Дніпро знаходиться в Світловодську, в 100 кілометрах від Черкас.

В кінці травня Інфоміст повідомляв, що поточний середній ремонт моста проведе компанія “Альтком”, яка отримає за це 121,3 млн гривень.

Технічним завданням передбачено демонтаж огорожі, дорожніх знаків, бетонних плит, фрезерування, ремонт прогонової будови і тротуару, ремонт опорних частин моста і дорожнього полотна (буде укладено два шари покриття), установка оосвещенія.

Підписуйтесь на канал ЦТС в Telegram, читайте нас в Facebook і Twitter, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.

Прочитайте ще:

Залиште коментар