Головою Кам’янської РДА призначено Богдана Солошенка

Головою Кам’янської РДА призначено Богдана Солошенка

На Кам’янщині офіційно призначили керівника райдержадміністрації. Ним став Богдан Солошенко, який до того два роки був першим заступником очільника РДА, інформує прес-служба ОДА

Згідно з розпорядженням Президента України №171/2017-рп Богдана Солошенка призначили керівником Кам’янської райдержадміністрації 1 вересня. Сьогодні ж перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль спільно з депутатом Верховної Ради України Сергієм Рудиком офіційно представив його активу Кам’янського району.

IMG_20170906_093257Новопризначений голова райдержадміністрації висловив вдячність Президенту України, обласному керівництву за виявлену довіру та запевнив присутніх, що повністю усвідомлює відповідальність, знає проблеми району, над чим необхідно працювати, насамперед у вирішенні соціально-економічних проблем, а також налагоджуватиме тісну співпрацю з керівниками підприємств, установ та організацій, органами місцевого самоврядування, районною радою.

Довідково:

Богдан Миколайович Солошенко народився у Кам’янському районі с. Косарі у 1986 році. Має вищу освіту, у 2007 році закінчив Черкаський технологічний університет, фінанси, магістр з економіки і підприємництва. Свою трудову діяльність розпочав у 2005 році .

З травня 2015 року займав посаду першого заступника голови Кам’янської райдержадміністрації.

Прочитайте ще:

Залиште коментар