Головою міського партосередку “Батьківщини” переобрано Романа Дісканта

Головою міського партосередку “Батьківщини” переобрано Романа Дісканта

Черкаська міська партійна організація ВО “Батьківщина” доклала багато зусиль, щоб політична сила не втратила авторитет і підтримку в місті. На цьому наголосив голова Черкаського міського партосередку “Батьківщина” Роман Діскант на звітно-виборчій конференції. Про це інформує кореспондент “ПроГоловне“.

У роботі конференції взяв участь голова Черкаської обласної партійної організації “Батьківщина” Анатолій Бондаренко.

Під час звіту Роман Діскант повідомив, що члени міської партійної організації беруть участь в акціях та мітингах,  ініційованих Черкаською міською партійною організацією та обласним партосередком.  За звітний період проведено близько 70 акції, серед яких  збір підписів щодо заборони продажу сільськогосподарської землі, проведення індексації зарплат до рівня інфляції в країні, підвищення рівня пенсій та пільг соціально незахищеним верствам населення.

“Міською парторганізацією також проведено ряд благодійних акцій для дітей воїнів АТО, онкохворих дітей. Цього року започатковано традицію з проведення благодійних аукціонів. Це збір коштів для воїна АТО та онкохворої трирічної дівчинки Діани Батій”, – навів приклад Роман Діскант.  

При міській організації працює громадська приймальня, де місятяни можуть отримати консультації, допомогу в оформленні субсидій на комунальні послуги, безплатну юридичну допомогу. На сьогодні такими послугами скористалися понад 4 тис. мешканців.

Черкаська міська партійна організація ВО «Батьківщина» співпрацює з громадськими організаціями «Суспільний рух «Підтримай», БФ «Делікат», БФ «Будьмо Разом», громадською спілкою «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій».

Роман Діскант також повідомив, що міська парторганізація активно допомагає в організації виборчих кампаній в об’єднаних територіальних громадах області.

“Завдяки злагодженій роботі “батьківщинівці” здобули перемогу в Матусівській ОТГ Шполянського району, Буцькій ОТГ Маньківського району, де головою став наш кандидат”, – наголосив очільник міського партосередку.

Він також звернув увагу присутніх, що завдяки міським депутатам від “Батьківщини” з міського бюджету виділено кошти на ремонти шкіл і дитячих садочків, комунальні  медичні заклади «Третя Черкаська міська лікарня швидкої допомоги» та «Перша міська лікарня» ЧМР, з ініціативи “батьківщинівців” встановлені лічильники тепла на будинки та під’їзди, утеплено будинки,  реконструюються та встановлюються нові дитячі спортмайданчики, мережі зовнішнього освітлення. Партійцями налагодженя співпраця з частиною ОСББ міста та із КСН «Перемога», «Припортовий», «Калиновий».

Міський голова Черкас, очільник Черкаської обласної парторганізації “Батьківщина” Анатолій Бондаренко позитивно відзначив роботу міського партосередку. Він, зокрема, наголосив. що та програма, з якою “батьківщинівці” ішли на вибори, вже частково виконана.

“Багато резонансних питань у місті вдалося зробити завдяки принциповій позиції саме міської фракції “Батьківщина”, зокрема в питаннях забудови Соснівки, коли партійці виступили категорично проти такої забудови. “Батьківщинівцями” підтримано питання виділення коштів на ремонт доріг у місті”,  – сказав Анатолій Бондаренко.

Соцологічні опитування свідчать, що нині за рівнем   довіри до міської влади, яку у Черкасах представляє “Батьківщина”, місто займає третє місце в Україні. “Це говорить про те, що ми рухаємося у правильному напрямку”, – підсумував Анатолій Бондаренко.

Підчас звітно-виборчої конференції було переобрано голову Черкаської міської парторганізації “Батьківщина”. Присутні одноголосно проголосували за кандидатуру Романа Дісканта.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар