Голову ЛКК, що вимагав 35 тис гривень хабара з атовця, віддали під суд

У четвер, 31.08.2017, прокуратурою Черкаської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно голови лікарсько-кваліфікаційної комісії одного із районних територіальних медичних об’єднань за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Обвинувачений вимагав та отримав від учасника АТО 35 000 грн. за сприяння в оформленні комісією медичних документів, що в подальшому стануть підставою для встановлення воїну АТО групи інвалідності.

 

У травні 2017 року цього посадовця після отримання ним грошових коштів затримано на гарячому працівниками  прокуратури Черкаської області, відділу боротьби з корупцією і організованою злочинністю Управління СБУ в Черкаській області та слідчого управління ГУ НП в Черкаській області.

 

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Прочитайте ще:

Залиште коментар