Городище забезпечать питною водою

Городище забезпечать питною водою

На розгляд чергової шістнадцятої сесії Городищенської районної ради сьомого скликання було внесено дванадцять питань. Депутати внесли зміни до районної програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки Городищенського району на 2016-2020 роки та до районного бюджету на 2017 рік і заслухали звіти про хід виконання наступних районних програм: – медичного та соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки; – організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів на 2017 рік; – «Питна вода Городищенського району» на 2012-2020 роки.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської обласної ради.

З метою забезпечення населення міста Городища питною водою районна рада надала згоду районному фізкультурно-оздоровчому спортивному клубу «Колос» Городищенської районної ради на передачу у користування на умовах оренди артезіанської свердловини №1 з обладнанням комунальному підприємству «Комунальник» Городищенської міської ради.

Крім того, депутати, відповідно до порядку денного, затвердили Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області технічну документацію нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності для продажу права оренди в адміністративних межах Городищенської міської ради (за межами населеного пункту).

У ході пленарного засідання надано дозвіл відділу освіти Городищенської районної державної адміністрації на відчуження гаража та списання транспортного засобу.

На завершення роботи сесії депутати затвердили розпорядження районної ради, що були прийняті в міжсесійний період, та рішення про призначення Анжели Погрібної завідувачем комунальної установи «Об’єднаний Трудовий архів Городищенського району» Городищенської районної ради .

Усі розглянуті на сесії питання знайшли підтримку депутатів районної ради у схваленні відповідних рішень.

Прочитайте ще:

Залиште коментар