Гостинці для військових на Схід відправили волонтери (відео)

Гостинці для військових на Схід відправили волонтери (відео)

Черкаські волонтери відправили гостинці для військових на Схід, на передову. За словами волонтера Олексія Святенка, жителі мікрорайону «Дніпровський» за участі благодійників підготували для бійців маскувальні сітки, солодкі суміші та квашену капусту.

Про це інформує “Суспільне”.

84-річна волонтерка Лідія Шеремєтьєва сьогодні вона шаткує капусту для військових.

«Цю капусту нам дали фермери для того, щоб наші жіночки поквасили її і відправили бійцям АТО».

Волонтер Микола Федоренко у комітеті чоловік плете сітки і допомагає в організації роботи.

«Я їздив оце до фермерів, допомагав завантажувати її і вивантажувати».

За словами волонтера Олексія Святенка всю капусту пенсіонерки перероблять на консервацію та напівфабрикати.

«Капуста – це наша страва, і варенички можна з капустою зробити, і так у вигляді салату урізноманітнити свій раціон, який там є на передовій. Особливо, якщо там сухі пайки, коли ти додаєш щось домашнє, ти наче повертаєшся думками додому».

Окрім капусти, за кошти благодійників волонтери купили мед та підготували українським військовим солодкі десерти, говорить голова комітету самоорганізації любов Здоровенко.

«Зараз ми робимо отаку вітамінну суміш: горішки цілі і заливаємо свіжим медом. От зараз для хлопців – це як смаколик іде. Ми розуміємо, що без цього можна обійтися. З медом дуже корисно».

Голова комітету мікрорайону «Дніпровський» Любов Здоровенко додає, що зараз мають потребу у тканині для плетіння маскувальних сіток.

«Колір має значення: коричневий, осінні кульори, зелені, чорні, вже скоро на зиму ми будемо і білі брати, а зараз трав’яні, зелені, земляні, особливо колір хакі».

Олексій Святенко каже, гостинці сьогодні ж відправляють до різних територіальних військових підрозділів на Сході.

«Частково розприділимо на підрозділи. Останнім часом увага на добробатах, підрозділи, які не зовсім забезпечені допомогою. Це «Правий сектор», різні підрозділи в Авдіївці, перша штурмова, куди ми постійно їздимо, там же «Днепр-1 стоїть», наші хлопці черкащани».

 

Залиште коментар