Грабіжника, який вкрав телефон на очах у поліцейського, оперативно затримали

Грабіжника, який вкрав телефон на очах у поліцейського, оперативно затримали

На очах у поліцейського грабіжник вирвав з рук потерпілої мобільний телефон. Правоохоронці оперативно затримали грабіжника. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Проїжджаючи містом Умань, під час виконання службових обов’язків, оперативний працівник побачив, як в жінки невідомий чоловік вирвав з рук мобільний телефон та почав тікати. Зупинивши автомобіль, оперативник та ще один свідок даної події почали наздоганяти грабіжника.

Поліцейським дівчина розповіла, що проходячи по одній з вулиць міста вона дістала для користування свій мобільний телефон. В цей час її наздогнав незнайомий чоловік, який раптово вирвав в неї з рук мобільний телефон та почав тікати.

Затриманим виявився раніше судимий місцевий житель. Чоловік розповів, що він побачив в руках перехожої жінки мобільний телефон та одразу вирішив його викрасти, щоб в подальшому продати та використати гроші на власні потреби

За даним фактом Уманським відділом поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 186 (Грабіж) КК України. Триває досудове розслідування.

Прочитайте ще:

Залиште коментар