Гран-прі з “Жар-птиці” привезла команда КВН Чорнобаївщини

Гран-прі з “Жар-птиці” привезла команда КВН Чорнобаївщини

У мальовничому курорті Затока Одеської області з 12 по 17 вересня традиційно проходив Всеукраїнський фестиваль серед дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-птиця». Цього року в ньому брали участь кращі 14 дитячих колективів з різних куточків України. Протягом трьох днів у дев’яти конкурсах вони змагалися за перемогу. Наш край представляла шкільна збірна КВН «Дорослі діти» Чорнобаївського районного будинку культури. Про це повідомляє «Нова Доба» з посиланням на «Фейсбук» керівника любительського об’єднання КВН Чорнобаївського районного будинку культури Андрія Купчина.

Після першого ігрового дня чорнобаївці були на другому місці. Та впевнена перемога у всіх конкурсах другого і третього дня вивела «Дорослих дітей» на перше місце у загальному рейтингу фестивалю. І, як результат, найвищий титул – звання володаря гран-прі.

За цим званням стоїть немало зусиль і недоспаних ночей кожного учасника команди, під час написання імпровізаційних конкурсів. Тому під час нагородження емоції переповнювали. І якби в цей час, як на Олімпійських іграх грав гімн, то він би звучав так: «Якщо є на світі рай, то це місто –Чорнобай!».

Ось імена героїв: Анна Вовк (капітан команди), Артур Анатолійович Вовк та Артур Володимирович Вовк, Анастасія Дробітько, Владислав Костюков, Анатолій Тарасенко, Владислав Зеленюк та педагог-організатор Олена Анатоліївна Палій.

Окрім командної нагороди, учасники нашої збірної отримали індивідуальні відзнаки. Анастасія Дробітько стала кращою акторкою фестивалю та переможцем пісенного конкурсу «Горлопан», Владислав Зеленюк – кращим звукорежисером конкурсу «Дискотека під отбиви», Артур Анатолійович Вовк отримав титул «Містер КВН».

Команда висловлює щиру подяку за підтримку голові Чорнобаївської РДА Джоболді Сергію Миколайовичу, начальнику сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Чорнобаївської РДА Авраменку Володимиру Миколайовичу, начальнику відділу культури та туризму Чорнобаївської РДА Шаповал Світлані Станіславівні та прекрасному автору Олексію Приходьку.

Уже скоро на збірну очікує півфінал Черкаської обласної Ліги КВН та змагання у Чемпіонаті Чорнобаївського району. Тож КВН-осінь тільки розпочинається.

Прочитайте ще:

Залиште коментар