Грузини допоможуть у Черкасах розробити програму “Безпечне місто”

Грузини допоможуть у Черкасах розробити програму “Безпечне місто”

У Черкасах розробляють програму щодо безпеки громадян на вулицях міста, яка має запрацювати до середини літа. Створювати її допоможуть фахівці з Грузії, які розробляли аналогічну програму для Тбілісі. Про це під час пресконференції повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, пише “Про все“.

– Що стосується камер (відеоспостереження, – ред.) то я скажу, що зараз у нас у гостях перебувають люди, які впроваджували програму безпечне місто у Тбілісі. Вона там значно ширша, ніж та, яку ми плануємо, бо вона спрямована на громадський транспорт, світлофори, безпеку, камери тощо. Звісно це все кошти, але безпека людей безцінна. Тому вважаю, що й наша команда і більшість депутатів підтримають реалізацію програми безпеки міста і спрямування її на правоохоронні органи та міську раду. До середини літа вона має працювати як годинник, але для успішної дії програми нам необхідно ще забезпечити належне освітлення Черкас, – поінформував Бондаренко.

Він же зазначив, що Черкаси входять у перелік міст України, де рівень безпеки громадян один з найгірших, бо «правоохоронні органи недопрацьовують».

– Якби правоохоронці були на своєму місці, то це питання не виникало б, – підкреслив міський голова.

Залиште коментар