Христинівчанин вирощував коноплю на власному городі

Христинівчанин вирощував коноплю на власному городі

Христинівським відділом Уманської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо 40-річного жителя Христинівського району Черкаської області, якого викрито на незаконному зберіганні вогнепальної зброї, вирощуванні та зберіганні наркотичних засобів. Про це повідомили в Уманській місцевій прокуратурі.

Так, під час проведення санкціонованого обшуку в помешканні зловмисника виявлено 28 штук висушених рослин коноплі. Також на території домоволодіння виявлено  32 ростучі рослини схожі на рослини коноплі.

Крім того, у вказаної особи за місцем проживання у житловому будинку та господарських спорудах виявлено та вилучено зброю, боєприпаси і ніж, а саме: пістолет «ReckMiamiMod 92F» без серійного номера, пістолет «WaltherP88». Серійний номер  F055161, пістолет «NewPolice», без серійного номера, револьвер без марки та серійного номера, обріз одноствольної гладко ствольної мисливської рушниці без марки та серійного номера, саморобний автомат калібру 5,45мм, поліетиленовий згорток із вмістом подрібненої речовини рослинного походження зеленого кольору, саморобний ствол до пістолета, 4 патрони калібру 7,62 мм, 1 патрон калібру 5,45 мм, 12 патронів калібру 32 мм  до гладко ствольної мисливської рушниці, банка заповнена на 1\3 сипучої речовиною схожою на порох, обріз гладко ствольної одноствольної мисливської рушниці без марки серійного номера 16 калібру, 12 патронів 7,62 мм споряджені в кулеметну ленту, 2 патрони 7,62 до пістолета ТТ, 1 патрон 9 мм, 1 патрон 5,45 мм, граната РДГ-2 «Димова шашка», предмет схожий на кинджал.

Вилучені рослини, боєприпаси, зброю та ніж направлено на експертизи, за результатами проведених експертиз буде вирішено питання щодо повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, ч. 1 ст. 309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та ч. 1 ст. 310 КК України (незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від ста до п’ятисот рослин чи конопель у кількості від десяти до п’ятдесяти рослин).

На даний час досудове розслідування триває.

Залиште коментар