Христинівський елеватор вартістю 7 мільйонів повернено в державу

Христинівський елеватор вартістю 7 мільйонів повернено в державу

За позовом прокуратури у державну власність повернуто ще один елеватор балансовою вартістю 7 млн. грн. Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Здійснюючи представницьку діяльність, прокуратура Черкаської області продовжує ініціювати повернення до державної власності майнових комплексів елеваторів, стосовно яких виявлено факти незаконної зміни форми власності.

Так, у вересні поточного року вчергове господарським судом Черкаської області задоволено позов прокуратури про оскарження факту оформлення права приватної власності на майновий комплекс Христинівського елеватору балансовою вартістю 7 млн. грн., включеного Урядом до Переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації.

Нагадаємо, що раніше завдяки принциповій та послідовній позиції прокуратури області відновлено право державної власності на майно Шполянського елеватору. Позов прокуратури області господарським судом Черкаської області задоволено в повному обсязі, зміна форми власності державного майна визнана незаконною, що підтверджено рішенням суду апеляційної інстанції.

Прокуратура Черкаської області й надалі в судовому провадженні продовжить займати активну позицію щодо відновлення справедливості та повернення в державну власність важливих об’єктів.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар