Хворому на рак хлопчику потрібна допомога

Хворому на рак хлопчику потрібна допомога

Здолати рак вдруге намагається 8-річний Роман Драгоруб із Жашківщини. Невтішний діагноз хлопчику встановили, коли йому було усього п’ять. Завдяки допомозі лікарів та небайдужих тоді йому вдалося здолати недуг. Утім, цього травня рак повернувся, повідомляє “Про Все” з посиланням на  “ЧСН”.

На архівних кадрах ще 5-річний Роман розповідає про свою найбільшу мрію. Він хоче вчити та вчитися. Паралельно з освоєнням абетки,хлопчик отримує високодозну хімію. У нього рак крові.

Тоді малому все ж вдається здолати недуг. Майжерік у палаті та щестільки ж вдома– Рома безперервно отримує хімію. Й хвороба відступає. Та ненадовго.

Сьогодні Рома виснажений, наляканий та блідий. Після дворічної боротьби він знову у боксі у повній ізоляції. Рак повернувся з новою силою.

До дитячого відділення онкології 8-річний Рома потрапив на межі життя та смерті. Два дні лікарі стабілізували стан хлопчика. Нині він отримує усі необхідні препарати. Та потребує переливання крові.

Найбільше Рома сумує за домом та школою. Лише при згадці про однокласників, він не стримує сліз.

На сам кінець Рома пише знімальній групі розписку про одужання. Замість підпису – обводить руку, а дату виконання не вказує, бо досі вагається. Адже як швидко хлопчик вийде з лікарні залежить не лише від нього. Багатодітна родина, попри повне забезпечення онкоцентром, немає коштів навіть на супроводжуючі препарати. Аби ось цей дитячий документ із дорослою мрією став реальністю, Ромі потрібна допомога небайдужих. Кожна гривня для малого – рятівна.

Реквізити для допомоги:

«ПриватБакнк»: 5168 7556 0928 4084

Телефон мами: 067 298 74 48 (Віта)

Залиште коментар