Ігор Волошин вважає, що у його відстороненні від посади судом “чиста політика” (Коментар)

Ігор Волошин вважає, що у його відстороненні від посади судом “чиста політика” (Коментар)

Сьогодні, 21 серпня, Придніпровський районний суд розглянув клопотання прокуратури про відсторонення заступника міського голови Ігоря Волошина від посади на два місяці (до 7.10, якщо точно), повідомляють черкаські ЗМІ.

Нагадаємо, Ігоря Волошина та заступника директора департаменту освіти Максима Шадловського підозрюють в розтраті бюджетних коштів. Йдеться про обладнання, закуплене для гімнастичного залу в колишньому кінотеатрі “Мир”.

Волошина вже відсторонювали від посади на два місяці. Але термін запобіжного заходу закінчився 7 серпня, тож прокуратора подала нове ідентичне клопотання…

Наразі  інформаційний портал  “Дзвін” звернувся до Ігоря Володимировича Волошина за особистим коментарем до сьогоднішнього рішення суду по його справі.

— Окрім як політичне замовлення і переслідування, іншої причини у моєму черговому відстороненні я не бачу…

Спортивний інвентар з часу поставки був і є (!) в наявності, прийнятий департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та переданий на баланс дитячо-юнацької спортивної школи “Спартак”. І тренери, і батьки, і діти – всі задоволені спортивним інвентарем. Такого обладнання ніколи не було у черкаських гімнастів, — наголосив вчергове заступник міського голови Черкас:

— Подібний інвентар є лише у Конча-Заспі на Олімпійській базі підготовки спортсменів…

Крім того, нічого доброго для пересічних черкасців у цьому відстороненні теж нема!… На носі, лише за пару місяців, опалювальний сезон… На черзі колосальний об’єм робіт по підготовці міста до зими. І у цей час через відсторонення від роботи, практично намагаються паралізувати команду Анатолія Бондаренка!.. А тоді усі “шишки” за можливі недоліки політичним опонентам дуже зручно буде сипати на наші ж голови!..

Ще раз повторюю, нічого крім політики! На жаль… Об’єктивного розслідування справи так і не має…”

 

Залиште коментар