Інтернет-заробітки ‒ міф чи реальність?

Інтернет-заробітки ‒ міф чи реальність?

Чимало людей не сприймають роботу в Інтерне-мережі серйозно. Дехто вважає, що на такі заробітки навіть не варто витрачати свій час і сили. Проте є черкащани, які мають додатковий дохід, працюючи саме в мережі Інтернет. Вони знаходять ресурси, які дають суттєвий додатковий дохід і, навіть, можливість повністю замінити основну роботу. Як можна заробити через Інтернет, дізнавався кореспондент сайту «Економіка сьогодення» .

Продавати речі у соціальних мережах

Для цього необхідно мати сторінку у соціальних мережах. Достатньо завантажити картинку із товаром, поставити ціну, добавити трішки опису. Для того, щоб сторінка не викликала підозри, до на неї необхідно підписати велику кількість людей. І ще одна умова – частіше додавати товар на сторінку.

 «Я займаюсь таким заробітком уже 3 роки, – говорить Діана Щербенко. – Постійної роботи  немає, адже я навчаюсь. У день можу заробити 300 гривень. Часто покупці сумніваються у якості товару, чи не обманють їх, тому гроші ніколи не беру наперед. Свого роду це звичайнісінький магазини, але Інтернеті».

Писати статті для бірж

Якщо ви майстер слова й пера, то така робота саме для вас. Щоб текст мав попит на біржі, його унікальність повинна бути не менше 80%. Чим вищою буде унікальність вашого тексту, тим дорожче ви зможете його продати.

«Вартість однієї сторінки рекламної статті приблизно 300 гривень. Досвідчені копірайтери отримують до 30$ за статтю, – повідомляє Надія Хандусь. – Досвідчений копірайтер за місяць роботи (5-6 годин на день) може заробляти до 300$. Це не важко, просто потрібно мати багато вільного часу».

Переклад текстів

Якщо ви добре володієте мовами, тоді можете зайнятися перекладами та написанням статей для іноземних сайтів. Від перекладача потрібна оперативність в роботі, знання теми, вміння вибрати для перекладу найбільш актуальні матеріали та досконало відтворювати зміст. Середня вартість однієї сторінки перекладу  — 240 гривень.

Продавати зображення у фотобанках

Якщо Ви захоплюєтеся фотографією і маєте у своєму арсеналі чимало зображень, то їх можна легко продати в фотобанках. Це агентства, які поширюють фото, 3D графіку, векторні зображення та відеоролики. Це своєрідні бази даних, якими користуються різноманітні сайти та провідні компанії з усього світу. Знімок фотографа може продаватися нескінченну кількість разів. Наприклад, одну якісну фотографію за рік купують приблизно 300 разів. Дохід залежить від кількості фото і якості робіт. Автори, які використовують фотобанки як додатковий заробіток, отримують в середньому 100$ на місяць.

Писати відгуки

Написання відгуків – це один із способів наповнення сайтів корисним контентом. Вам платять гроші як за сам відгук, так і за перегляди його іншими людьми. Тому, чим цікавіше ви напишете, тим більше отримаєте. Написані відгуки будуть накопичуватися і продовжуватимуть приносити невеликий прибуток.

За словами домогосподарки, Алли Шевченко, у вільний від побуту час, вона пише відгуки на товари.

«Щодня ми використовуємо величезну кількість товарів: продукти, одяг, побутова хімія, косметика, техніка та інші речі домашнього вжитку. За 200 невеликих відгуків у місяць можна отримати від 150-ти гривень. Написання одного такого тексту займає у мене 10-20 хвилин», – говорить Алла.

Виконувати завдання

В інтернеті є чимало сайтів для заробітку за допомогою виконання різних завдань. Ви можете писати коментарі, читати листи, проходити тести й опитування, переглядати сайти, ставити “лайки” і навіть просто “клікати” рекламні оголошення.

«Я просто «клікаю» рекламні оголошеннях, пишу інколи коментарі, «лайкаю» та переглядаю різні сайти. За 5-6 годин роботи в день можна заробити до 5-ти доларів. Це моя додаткова робота», – говорить Сергій Калниболотчук.

Знімати відео для YouTube

Для цього потрібно вміти створювати цікаве для глядачів відео, монтувати його та завантажувати у свій акаунт на YouTube. Звичайно, можна робити ролики і для інших каналів, проте краще розвивати власні проекти і робити авторські відео. У подальшому, коли ваш канал набере користувачів і стане популярним, ви зможете отримувати певні кошти за розміщення реклами.

Youtube платить від 1-2 до 25 доларів за 1000 переглядів. Тож якщо ваш канал має 1000 підписників, то можна підключити партнерську програму. Сума заробітку буде становити 50% від вартості реклами. Єдина умова ‒ ви повинні хоча б раз на тиждень створювати й викладати свої відео.

Залиште коментар