Історичний фільм, в якому головну роль зіграв мер Черкас, можна переглянути в мережі

Історичний фільм, в якому головну роль зіграв мер Черкас, можна переглянути в мережі

Історичний короткометражний фільм “Таємниці мого міста. Cтароста” за участі міського голови Черкас Анатолія Бодаренка викладено на його сторінці у “Фейсбук”

Нагадаємо, що очільник міста зіграв у цій серії черкаського старосту Остафія Дашкевича. Нещодавно, згадуючи зйомки фільму “Таємниці мого міста. Староста” на прес-конференції, Анатолій Бондаренко порівняв  історичні події з подіями, які нині відбуваються у міській раді.

“Цей фільм саме висвітлює історичні події, але вони дуже схожі до подій, які нині відбуваються у Черкаській міській раді. Так співпало, що можна провести таку паралель, – сказав Анатолій Бондаренко, коментуючи фільм на прохання журналістів. – Це – історія поразок і розбрату,  історія перемог і історія єднання. Я думаю, що, як і в ті часи, сьогодні потрібно об’єднуватися навколо добробуту жителів міста, навкола процівітання нашого міста, а не навколо квадратного метра тротуарної плитки, хто дорожче покладе плитку чи квадратний метр асфальту”.

У коментарях до посту Анатолія Бондаренка у “Фейсбуці” черкасці також відзначають символічність образу, який він зіграв.

 


 

Залиште коментар