Із звалищами сміття та стихійною торгівлею в Каневі боротиметься відділ екології та муніципального контролю

Із звалищами сміття та стихійною торгівлею в Каневі боротиметься відділ екології та муніципального контролю

У ході засідання виконавчого комітету, яке відбулось у середу, 21 червня, члени виконкому ухвалили рішення «Про надання повноважень щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення у м. Канів», повідомляє кореспондент онлайн-газети Новини Черкас.

Відтепер такі повноваження матимуть працівники відділу екології та муніципального контролю.

Нагадаємо, рішенням Канівської міської ради від 26 січня ц.р. в управлінні ЖКГ та екології виконавчого комітету Канівської міської ради було створено новий відділ. Передбачалося, що у ньому працюватимуть три особи, які здійснюватимуть громадський контроль та займатимуться усуненнями порушень законодавства у сфері екології.

Утім, довгий час вакансії залишалися відкритими. Лише з 1 червня ц.р. у відділі екології та муніципального контролю з’явився керівник – за результатами співбесід та конкурсу на посаду в органах місцевого самоврядування був призначений Олександр Бренюк, 1972 року народження, який має досвід роботи в правоохоронних органах. Наразі новопризначений начальник займається підбором працівників.

В ході засідання виконкому було ухвалено рішення, яким керівник та спеціалісти відділу екології та муніципального контролю отримали право складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 152, 153, 154 КУпАП (знищення зелених насаджень, утримання домашніх улюбленців, благоустрій міста в цілому); а також за статтями 155, 156-1, 159, 160 КУпАП (порушення правил торгівлі, торгівля в стихійних місцях).

Прочитайте ще:

Залиште коментар