Ймовірно завтра енергії не буде по всій Черкащині, – Є. Лут

Ймовірно завтра енергії не буде по всій Черкащині, – Є. Лут

Сьогодні на позачерговому засіданні другої сесії ЧМР виступив заступник директора з економічної безпеки “Черкасиобленерго” Євген Лут. Про його виступ з місця події повідомляє кореспондент ПРО ГОЛОВНЕ.

Під час свого виступу заступник директора з економічної безпеки “Черкасиобленерго” наголосив, що енергетична проблема Черкащини завтра-післязавтра може спровокувати катастрофу по всій державі.

“Учора на Чорнобіївщині на лінію передач, у 10 тис вольт, впала гілка. Через страйк чорнобаївських енергетиків, зрозуміло, що ніхто ремонтувати її не збирався. Цей район був відключений від енергії. Я запевняю, що авторитету “Черкасиобленерго” вже не вистачає, щоб це припинити. Може так статися, що вже завтра світла не буде вже по всій області. А після цього може так статися, що енергії не стане у ще 2-3 областях України. На сьогодні вже пошкоджено 8 кабелів, і роботи з їхнього відновлення не проводяться. В обласному центрі поки ще є резерви, але вони можуть скоро скінчитися. Працівники не бачать світла у кінці тунелю, бо вже п’ять місяців не отримують зарплату. Вони не можуть дати дитині гроші на школу і погасити кредит, вдумайтеся, у розмірі 500 гривень. Зараз немає чим відновлювати електропостачання, а завтра не буде ким”, – доповідає Євген Лут.

 

Прочитайте ще:

2 коментарі до цієї статті

 1. Я полностью поддерживаю работяг,но не думаю,что правильно брать в заложники решения проблемы стариков,детей,соседей своих и чужих,всех нас.Тем более мы(народ)платим за эл.энергию,за услуги в сроки и в полном объеме.Упала ветка…А как ваши обязательства перед нами?Вы хотите поступить с нами методом вашего работодателя.И чем вы лучше?

  Відповіcти
  • Татьяна

   До этой ветки нужно еще добраться, средства и силы её срезать. Нет ни бензина, ни материалов….. А человек в голодном состоянии не может выполнять работы под напряжением 10000Вт – это практически самоубийство…. Мы лучше тем, что не смотря ни на что Вы со светом все эти месяцы..Вам повезло, что нам всем помогает погода и нет крупных аварий.

   Відповіcти

Залиште коментар