Ймовірно завтра енергії не буде по всій Черкащині, – Є. Лут

Ймовірно завтра енергії не буде по всій Черкащині, – Є. Лут

Сьогодні на позачерговому засіданні другої сесії ЧМР виступив заступник директора з економічної безпеки “Черкасиобленерго” Євген Лут. Про його виступ з місця події повідомляє кореспондент ПРО ГОЛОВНЕ.

Під час свого виступу заступник директора з економічної безпеки “Черкасиобленерго” наголосив, що енергетична проблема Черкащини завтра-післязавтра може спровокувати катастрофу по всій державі.

“Учора на Чорнобіївщині на лінію передач, у 10 тис вольт, впала гілка. Через страйк чорнобаївських енергетиків, зрозуміло, що ніхто ремонтувати її не збирався. Цей район був відключений від енергії. Я запевняю, що авторитету “Черкасиобленерго” вже не вистачає, щоб це припинити. Може так статися, що вже завтра світла не буде вже по всій області. А після цього може так статися, що енергії не стане у ще 2-3 областях України. На сьогодні вже пошкоджено 8 кабелів, і роботи з їхнього відновлення не проводяться. В обласному центрі поки ще є резерви, але вони можуть скоро скінчитися. Працівники не бачать світла у кінці тунелю, бо вже п’ять місяців не отримують зарплату. Вони не можуть дати дитині гроші на школу і погасити кредит, вдумайтеся, у розмірі 500 гривень. Зараз немає чим відновлювати електропостачання, а завтра не буде ким”, – доповідає Євген Лут.

 

Залиште коментар