Кам’янка планує повністю перевести місто на індивідуальне електричне опалення

Кам’янка планує повністю перевести місто на індивідуальне електричне опалення

Кам’янка планує повністю перевести місто на індивідуальне електричне опалення. Таким чином, містян звільнять від чималих комунальних платежів, а місто – від боргів за них.

— Ми плануємо здійснити поетапний перехід протягом 2020-2021 років, – констатує голова Кам’янської громади Володимир Тірон. – Сьогодні на централізованому опаленні у нас перебувають усі багатоквартирні будинки, 2 дитсадки, музична школа та приміщення ради. За умов щорічного зростання цін на газ, мешканці квартирних будинків давно почали переходити на індивідуальне електричне опалення – і сьогодні із 1800 квартир (2008 рік) на централізованому опаленні залишилося 409. Це ще більше актуалізувало проблему: для тих, хто лишився на централізованому опаленні, ціни зростають – і сьогодні плата за тепло у нас одна із найвищих по Україні.

— Автономне опалення ефективніше і вигідніше за центральне, адже люди не утримують систему теплопостачання, роботу котельні, тепломережі за власні кошти. Є можливість самостійно управляти теплопостачанням: відключати опалення, регулювати температуру у квартирі. Плюс – незалежність від зношеності мережі та комунальних поривів, – зазначає директор Кам’янського комунального підприємства теплових мереж Олександр Темний. – Ну і, звісно, це незрівнянно нижча ціна за опалення.
Сьогодні Кам’янка звернулась до РЕМ для проведення розрахунків потреби у збільшенні потужності електромережі будинків, заміну кабелю на потужніший та повного обрахунку вартості послуг – для поетапного переведення міста на індивідуальне опалення і повне відключення від централізованого у 2021 році.

Залиште коментар