Канівське підприємство забруднювало землю небезпечними відходами

Канівське підприємство забруднювало землю небезпечними відходами

Державна екологічна інспкція у Черкаській області спільно із Управлінням захисту економіки в Черкаській області здійснили позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства підприємством ТОВ “Сучасний центр утилізації” в місті Канів. Контрольні заходи відбулись згідно ухвали Придніпровського райсуду міста Черкаси.

За результатами спільних дій інспекції та управління встановлено, що підприємство здійснює діяльність в орендованому приміщенні із грубими порушеннями правил здійснення операцій з небезпечними відходами. Просто неба знайдено використані металеві та пластикові ємності, гумові шини, медпрепарати тощо. В орендованому приміщенні з порушенням вимог природоохоронного законодавства в неналежному стані зберігаються люмінесцентні та енергозберігаючі лампи, скляна тара, протравлене насіння, медичні препарати в скляній тарі і насипом, відпрацьована оргтехніка, прострочені косметичні та інші засоби.

Відібрані проби грунту для досліджень на можливе хімічне забруднення. Вживаються заходи для визначення розміру шкоди, завданої навколишньому середовищу.

Довідково: за інформацією Мінприроди України, ліцензія на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами Товариства з обмеженою відповідальністю “Сучасний центр утилізації” анульовано в листопаді минулого року.

Прочитайте ще:

Залиште коментар