Канівські дітлахи із «Зайчика» завітали до рятувальників

Канівські дітлахи із «Зайчика» завітали до рятувальників

У рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» 16 травня на пізнавальну екскурсію до канівських рятувальників завітали вихованці дитячого садочка «Зайчик».

Під час екскурсії діти мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу рятувальників та транспорт спеціального призначення. Інспектори ДСНС звернули увагу малят на причини  виникнення пожеж та розповіли як правильно діяти у разі її виникнення. Також співробітники ДСНС наголосили на безпечній поведінці під час перебування біля водойм та у разі виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів.

Бійці ДСНС показали вихованцям садочка пожежні автомобілі, спеціальне обладнання та спорядження за допомогою яких вогнеборці ліквідовують надзвичайні події. Малеча мала змогу посиділи за кермом пожежного автомобіля та загасити умовну пожежу.

Найемоційнішим моментом зустрічі дітей та рятувальників було знайомство з службовим собакою по кличці «Лілу», яка гостино зустріла дошкільнят на своїй території.

Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій та вихователі переконані, що подібні заходи якнайкраще допомагають підростаючому поколінню засвоїти основні правила безпеки життєдіяльності.

Прочитайте ще:

Залиште коментар