Канівські лісівники перевиконали плани з посадки лісу

Канівські лісівники перевиконали плани з посадки лісу

Ще напередодні травневих свят працівники ДП «Канівське лісове господарство» відзвітувалися про вдале проведення та завершення цьогорічної лісокультурної кампанії. Повідомляють в управлінні лісового та мисливського господарства Черкащини.

Ми добре попрацювали цієї весни, – говорить провідний інженер лісових культур Канівського лісгоспу Інна Жила. – Плани з посадки та доповнень лісових культур перевиконані.

Хоча роботи мали вдосталь, та всі поставлені завдання виконані сповна. Так, цієї весни ми за планами мали посадити майже 140 гектарів молодого лісу, а фактично посаджено 146 гектарів. Попередньо під посадку майбутніх гаїв та дібров ще восени минулого року було проведено підготовку грунту на 62 гектарах, решту площ – близько 84 гектарів – готували навесні.

Доповнення лісових культур провели на площі 188 гектарів при плані 180 гектарів. Для порівняння: під час лісокультурної кампанії-2016 було посаджено близько 104 гектари лісів та доповнено майже 200 гектарів насаджень. Протягом наступних місяців згідно з технологічними планами буде проводитися догляд за молодими насадженнями, створеними в минулі роки.

Залиште коментар