Канівські лісівники придбали новий лісовоз

Цього разу до послуг лісівників надійшов сучасний тракторний напівпричіп-лісовоз «DL-10 Forester». За словами директора Державного підприємства «Канівське лісове господарство» Едуарда Симоненка, ця сучасна і потужна техніка стала хорошою підмогою у Софіївському лісництві, де завершуються активні роботи з ліквідації наслідків сніголому, що пройшовся тамтешніми лісами минулої зими.

Про це повідомила прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

“У справжнього господаря-лісівника завжди вдосталь турбот, – говорить Едуард Володимирович. – А цьогорічна зимова негода «підкинула» ще добрячий шмат роботи. Зокрема, Софіївське та Михайлівське лісництва окрім поточної роботи, завершують розробку та приведення до ладу тих ділянок, де взимку вирувала негода. Тож роботи вистачає для всіх працівників лісництв і для всієї техніки. Принагідно зазначу, що окрім нормального технічного забезпечення маємо і відповідно підготовлені кадри. Щойнопридбаний напівпричіп-лісовоз «DL-10 Forester» із маніпуляторною установкою «Palms» уже освоїв тракторист Вячеслав Василенко із Софіївського лісництва. Роботою техніки задоволені – напівпричіп спроектований за технологіями скандинавських спеціалістів та вироблений вітчизняними виробниками, а отже – максимально адаптований до наших умов”.

 

Вистачає роботи в лісі й для автомобіля «ЗІЛ-131», якого навесні цього року капітально поремонтували, оснастивши маніпуляторною установкою, замінивши основні механізми новими. Водій Бучацького лісництва Віктор Білан лаконічний у коментарях:

“Перевірена техніка. Працює безвідмовно. Роботи досить. Тож маємо виконати все, що планується, вчасно і якісно”.

На завершення розмови директор Канівського лісгоспу Едуард Симоненко додає:

“Життя і наша робота вимагають технічного оснащення відповідного рівня – сучасного, високоефективного, багатоопераційного і надійного водночас. Якщо не скупитися на оновлення технічної бази, то тоді й віддача буде відповідна. Такого правила намагаємося дотримуватися у всіх підрозділах. І, як показує досвід, це є правильним рішенням”.

Прочитайте ще:

Залиште коментар