Канівські рятувальники розповіли дітлахам про «безпечне літо»

Канівські рятувальники розповіли дітлахам про «безпечне літо»

Під час візиту працівників 10-ї державної пожежно-рятувальної частини до вихованців літнього, спортивно-патріотичного табору «Сонце над Дніпром» діти поринули у цікавий світ роботи оперативно-рятувальної служби.

12 липня фахівці Канівської пожежної частини провели для спортсменів  цікаву та повчальну акцію «Безпечне літо».

Користуючись нагодою, рятувальники розповіли про факти надзвичайних ситуацій, які виникали на території району, пригадали правила безпечної поведінки в побуті і головне, як не допустити пожежі та що робити, якщо пожежа у помешканні таки сталася.

 Зокрема, разом з рятувальниками, вихованці пригадали правила поведінки під час користування електричними та газовими приладами, а також під час відпочинку в лісі, на водних об’єктах та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Вкотре, з усіма учасниками акції, були відпрацьовані і правила повідомлення про надзвичайну події до служби порятунку – 101.

В ході спілкування вихованці табору мали можливість не тільки оглянути пожежний автомобіль та аварійно-рятувальне обладнання, яке використовують у своїй діяльності рятувальники: пожежні рукави, балони на стисненому повітрі з шолом-масками, гідравлічні ножиці та інше спорядження, а й під пильним оком фахівців ДСНС відпрацювати елементарні навички пожежного-рятувальника.

Найбільше задоволення хлопці й дівчата отримали коли намагалися вразити струменем води з пожежного ствола мішень та сфотографуватися на фоні червоно-білої машини.

Прочитайте ще:

Залиште коментар