Канівський лісгосп допомагає воїнам АТО

Канівський лісгосп допомагає воїнам АТО

Цими днями до ДП «Канівське лісове господарство» надійшла офіційна подяка керівництву та колективу підприємства від бійців 5-ї зенітно-ракетної батареї другого дивізіону окремого Білоцерківського полку, що нині дислокується в районі Світлодарської дуги.

Вдячність за небайдужість, підтримку як моральну, так і матеріальну підписали бійці Руслан Ковальчук (родом із с. Степанецьке Канівського району), Віктор Толмачов (із с. Пекарі, що на Канівщині), а також командир батальйону, командир дивізії та командир відділу забезпечення полку. Такий своєрідний теплий привіт від воїнів АТО директору держлісгоспу Едуарду Симоненку передав голова Канівської районної ради Сергій Геращенко.

За словами Сергія Валентиновича, Канівський лісгосп завжди активно долучається до акцій районного масштабу, що проводяться на підтримку наших воїнів не лише в зоні бойових дій, а й тих, хто повернувся зі Сходу України, виконавши святий обов’язок перед Батьківщиною. Приміром, нещодавно наші земляки – воїни АТО Р. Ковальчук та В. Толмачов звернулися до канівських волонтерів із проханням допомогти у придбанні зимових бушлатів і теплих речей. Директор лісгоспу Едуард Симоненко відразу відгукнувся на прохання. Таким чином завдяки спільним зусиллям небайдужих людей наші воїни одержали три комплекти зимового одягу для Руслана і Віктора, а також для їхнього бойового побратима із міста Біла Церква, що на Київщині.

– Так уже повелося в нашого народу, – говорить директор ДП «Канівське лісове господарство» Е.Симоненко, – коли приходять біда чи лихо, то гуртуємося, аби швидше здолати напасть. Ось і цього разу, поєднавши зусилля, допомогли нашим воїнам-захисникам. Канівський лісгосп намагається всіляко підтримувати та допомагати тих, хто став грудьми на захист Батьківщини. До прикладу. У 2015-2016 рр. наше підприємство забезпечило твердим паливом за пільговими цінами родини учасників АТО, які проживають у сільській місцевості Канівщини. Загалом лише у минулому році ми завезли цим родинам близько трьохсот кубометрів дров. Ми й надалі будемо всіляко підтримувати і допомагати нашим воїнам, адже на них сьогодні покладаємо великі надії, а вони, у свою чергу, роблять святу справу – боронять рідний край. У своїй подяці воїни пишуть: «Завдяки Вашій допомозі перемога буде за нами! Тому що з нами – правда, з нами – небайдужі люди – патріоти неньки України!» Цей дух, цю силу не здолає ніхто, бо всі ми – разом, бо всі – за Україну. Так було, є і буде завжди.

Прочитайте ще:

Залиште коментар