Канівський завод солодових екстрактів розширить виробництво та створить до 25 робочих місць

Канівський завод солодових екстрактів розширить виробництво та створить до 25 робочих місць

День відкритих дверей відбувся на базі філії “Канівський завод солодових екстрактів” ТОВ “Канівський завод солодових екстрактів”. Серед запрошених безробітних були особи з інвалідністю та учасники АТО, що перебувають нині на обліку в Канівському міськрайонному центрі зайнятості, інформує “Діловий регіон”.EnglishRussian

Директор філії Олена Кришун розповіла присутнім про історію та діяльність підприємства. За її словами, найближчим часом тут планують створити 20-25 робочих місць при відкритті нової лінії виготовлення солодових екстрактів. Вони є невід’ємною  натуральною складовою у виробництві ліків та природної косметики. Також керівник ознайомила присутніх з умовами праці та її оплатою, актуальними та перспективними вакансіями. Оскільки робота постійно модернізується, потрібні професійні фахівці: слюсарі-електрики, лаборанти, водії навантажувача, варники, оператори лінії, машиністи (кочегари) котельної та варники.

Неабияку зацікавленість у запрошених викликала можливість тимчасового  працевлаштування. 4 учасники заходу виявили бажання взяти участь у роботах тимчасового характеру та взяли направлення на медогляд.

«Побудова тісної взаємодії з роботодавцями є одним із найважливіших пріоритетів у діяльності служби зайнятості. Саме роботодавець є основним партнером в реалізації державної політики зайнятості. Співпраця з ним безпосередньо впливає на якість надання центром зайнятості соціальних послуг населенню», – відзначила директор Канівського МРЦЗ Надія Коломієць.

За її словами, підприємство давно співпрацює з центром зайнятості, працівники якого завжди допомагають у підборі кваліфікованих кадрів. За останні 5 років 28 безробітних знайшли постійну роботу на підприємстві.Цього разу участь у заході взяли 15 безробітних. Їх зацікавила презентація роботодавця. Всі присутні отримали вичерпні відповіді на запитання. 

Прочитайте ще:

Залиште коментар