Карний розшук Нацполіції затримав членів черкаської ОЗГ “Торпеди”

Карний розшук Нацполіції затримав членів черкаської ОЗГ “Торпеди”

Фахівці карного розшуку Нацполіції України затримали членів черкаського ОЗГ “Торпеди”, які хотіли підірвати угорський пам’ятник на Венецькому перевалі в Закарпатській області.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, інформує ZMI.ck.ua.

За його словами, зловмисників було затримано безпосередньо на кордоні із Угорщиною. У них було вилучено спеціально підготовлений вибуховий пристрій з приєднаним газовим балоном для детонації і гранати РГД-5.

Основні мотиви зловмисників були наступні – підірвати взаємовідносини України та Угорщини, які останнім часом ускладнилися.

“Злочинна група з кількох людей, жителів Черкаської області. Доведено декілька незаперечних фактів участі цієї групи в 9 злочинах скоєних у 2016-2017 роках і спрямованих на розпалювання ксенофобії, релігійної нетерпимості і міжнародних конфліктів. Виконавці наведених злочинів, що входять в так звану ОПГ “Торпеди”, давно знаходяться в зоні уваги правоохоронців і звинувачувалися по ряду інших злочинів. Затримані виконавці та їх керівник – входять до групи впливу в минулому народних депутатів від Партії Регіонів від Черкаської області – Володимира Олійника та Сергія Тулуба.

Слідством задокументовано ланцюжок контактів злочинців із зазначеними персонами, що нині перебувають в Російській Федерації, а також із керівниками партії “Опозиційний блок”, що знаходяться в Україні”, – зазначив Арсен Аваков.

Слідчі дії тривають.

Прочитайте ще:

Залиште коментар