Картини АТОвця продадуть на аукціоні, аби врятувати йому життя

Картини АТОвця продадуть на аукціоні, аби врятувати йому життя

У четвер, 14 вересня, о 18.00 в обласному художньому музеї стартує благодійний аукціон картин АТОвця Валерія Сліпенка. Усі виручені від продажу його графічних робіт кошти спрямують на лікування самого автора.

Медики діагностували в чоловіка серйозне онкологічне захворювання. Оперування захисника українських кордонів вартуватиме близько 50 тисяч доларів. Утім, таких грошей ні в нього, ні в його родини немає.

Ініціювали продаж картин «із молотка» депутати обласної ради Роман Буданцев та міської – Роман Діскант. На їхнє переконання, допомогти людині, яка воює за нашу незалежність, обов’язок кожного громадянина.

37-річний Валерій із села Скородистик Чорнобоївського району півтора роки перебував на східних рубежах у складі 79-ї десантно-штурмової бригади. Ще під час служби почав гірше бачити на одне око. Тоді це стало сигналом про більш серйозні проблеми зі здоров’ям. Після обстеження з’ясувалося: у нього «хондросаркома кістки 2 ст. (пухлина середнього ступеня злоякісності), G2 з аномально різко вираженими звапнінням і окостенінням матриксу пухлинної тканини».

Нині ж у музеї можна ознайомитися із творчістю художника-атовця: там триває персональна виставка його 12 робіт. Малює він із раннього дитинства. Кожна з його картин, зізнається Валерій, це відображення всіх пережитих ним емоцій та його сприйняття світу навколо.

Організатори виставки запрошують усіх небайдужих людей та представників ЗМІ приєднатися до проведення аукціону та висвітлити цю подію на сторінках своїх видань.

Спільними зусиллями дамо шанс на одужання захиснику України!

 

 

Залиште коментар