Катеринопільський священник став капеланом

Священник Православної церкви України отець Димитрій з Мокрокалигірської громади на Черкащині вступив до лав військових капеланів. Про це повідомляє видання “Вісті Черкащини” із покликанням на пресслужбу Черкаської ТрО.

У Капеланській службі повідомляють, що чоловікові вдалося зарекомендувати себе як талановитого та відданого священика у своїй попередній службі в Мокрокалигірській громаді. Він завжди ставив на перше місце благо душ та добробут громади, допомагаючи людям у складних життєвих ситуаціях та підтримуючи їх у духовному розвитку.

Ми переконані, що тепер, як капелан одного з батальйонів 118-ї бригади Черкаської ТрО, отець Димитрій продовжить свою незмінну місію служіння і підтримки тих, хто потребує духовної підтримки та заохочення. Він стане справжнім другом та побратимом для солдатів бригади, допоможе їм відчути себе захищеними та допоможе їм знайти міць у найважливіші моменти», – розповідають у ТрО.

Віряни, які добре знали отця Димитрія, щиро підтримують його у такому рішенні.

«Пишаємося Вашим рішенням. Рясного благословення на нелегку і надзвичайно сьогодні потрібну місію. Божого захисту і Покрову Пресвятої Богородиці», – коментує мешканка Мокрокалигірської громади Людмила Дідук у фейсбук.

До побажань мокрокалигірців приєднались також жителі Катеринопільської та інших сусідніх громад, де отець Димитрій ніс священницьку службу.

«Вербовецький старостинський округ, прихожани церкви бажають Вам, Отче Дмитре, виконати свою почесну місію капелана і повернутися до нас з гарною новиною про Перемогу. Чекаємо Вас, хвилюємось за Вас, молимось за Вас і наших дорогих Захисників. Хай Бог береже Вас!» – підтримує староста Вербовця Надія Кожушко.

Доєднуємось до всіх побажань і молимо Всевишнього про опіку і захист усіх наших воїнів, капеланів та всіх українців!

Залиште коментар