Керівнику підприємства, що будувало золотоніські очисні споруди, оголошено про підозру

Керівнику підприємства, що будувало золотоніські очисні споруди, оголошено про підозру

Кримінальна справа про розкрадання державних коштів на «реконструкції» золотоніських очисних набирає обертів. Нещодавно директору ТзОВ «Ресурстехнобуд» було оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК (розтрата та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах). Досудовим розслідуванням установлено, що директор ТзОВ під час будівництва об’єкту «Очисні споруди  м. Золотоноша – реконструкція (III черга)»  привласнив бюджетні кошти на загальну суму близько 5 млн. грн. Наразі суд наклав арешт на майно директора ТзОВ «Ресурстехнобуд».

Про це пишуть “Черкащани Live” з посиланням на газету “Черкаський курєр” та на сторінку Facebook  народного депутата Владислава Голуба.

«В рамках кримінального провадження щодо відмивання та привласнення державних коштів на реконструкції очисних споруд м. Золотоноша нещодавно оголошено підозру директору ТОВ, яке здійснювало «роботи» на цьому об’єкті. А от рішення суду, яким заарештовано все майно товариства та його директора, як нерухоме так і рухоме  (до речі, гарний смак на вишукані авто, зокрема Mercedes GLE, Range Rover Evoque…). Суд пішов на такий крок, в рамках можливого призначення покарання, яке, серед іншого, передбачає конфіскацію майна.

Міська влада міста Золотоноша не втомлюється постійно та досить урочисто відкривати очисні споруди, але якість скидів й надалі залишається жахливою. Вчергове отримав звернення жителів села Хвильово-Сорочин, яке просто знищують «реконструйовані» очисні.

За щасливим та «випадковим» збігом обставин, саме цей же підрядник з цим же директором «виграв» тендер щодо реконструкції колектору. Справа знаходиться зараз на розслідуванні НАБУ. «Виконані» роботи цим крутим підрядником мешканці міста можуть спостерігати щоденно. Розритий, недороблений колектор  наче символ “відповідальної” влади міста», – зазначив  Владислав Голуб.

Юрист Ростислав Пилипенко так прокоментував ухвалене судом рішення щодо арешту майна  директора «Ресурстехнобуду»:

«Стосовно арешту майна підрядника, то це добре. В першу чергу, повинні бути відшкодовані збитки державному бюджету. У нас часто-густо в кримінальних провадженнях немає за рахунок чого відшкодовувати збитки, заподіяні державі. В даному випадку прокурор спрацював оперативно», – роз’яснив Ростислав Пилипенко.

 

Залиште коментар