Керівники КП “Черкасиміськсвітло” вивчали передовий досвід у Тернополі

Керівники КП “Черкасиміськсвітло” вивчали передовий досвід у Тернополі

4-ий річний семінар «Школа освітлення Шредер» відбувся у м. Тернопіль 28 лютого. Віталій Терьохін, директор КП “Міськсвітло” м. Черкаси та Pavlo Sobko, заступником директора КП “Міськсвітло” побували на тренінгу. Про це повідомляють на сторінці КП “Черкасиміськсвітло” у “Фейсбук“.

Під час навчання керівництво комунального підприємства відвідали завод ТОВ “Шредер”. 1 із 7 заводів у світі. Це завод повного технологічного циклу, який виготовляє вуличні світильники. Майже 30 років працюють на світлотехнічному ринку України.
Бренд “Шредер” є світовим та використаним у 45 країнах на 5 континентах. 125 тисяч укомплектовано за рік та понад 550 тисяч високоефективних світильників для освітлення вулиць, автомагістралей, парків встановлено компанією за всі роки роботи в Україні.
На заводі “Шредер” виготовляють вуличні світильників крупно-серійними партіями за технологією конвеєрного збирання до цього залучають висококваліфікованих і досвідчених операторів-складальників та ІТР.

На підприємстві працює 170 працівників, за потреби їхня кількість збільшується. На підприємстві функціює 8 ліній по виробництву найрізноманітніших світодіодних світильників.

40 різновидів світильників виготовляють на заводі “Шредер” та 137 кольорових рішень для фарбування корпусу світильників.
“Уперше відвідав завод із виготовлення світодіодних вуличних світильників. Здивував рівень технології виготовлення, комплектування, перевірки та взагалі якість виготовленого продукту. Нині працівники задову готують замовлення для Відня, що становить 60 тисяч LED-світильників, тобто скоро місто буде світитися світильниками, які виготовлені в Україну, а це тішить ще більше. Добре, що в нашій державі є такі підприємства, які мають високий рівень якості та професійності”. – говорить Павло Собко, заступником директора КП “Міськсвітло”.

У свою чергу Віталій Терьохін вражений багатофункційною колоною (зарядний пристрій, wi-fi, камера спостереження, гучномовець і т.д.).

“Надзвичайно здивував рівень відповідності товару, а саме: ступінь захисту виготовленого товару. Усі товари, які надходять на завод перед його використання для комплектування світильники проходить ретельну перевірку, а потім використовують у виробництві. Приємно потішив асортимент товарів: від освітлення дворів до паркових зон”. – Віталій Терьохін, директор КП “Міськсвітло” м. Черкаси.

Залиште коментар