Християнсько-баптистський сиротинець у Черкасах звільнили від непосильних податків

Християнсько-баптистський сиротинець у Черкасах звільнили від непосильних податків

Визначити Другій церкві Євангельських християн-баптистів розмір пайової участі у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Черкаси у разі будівництва будинків сімейного типу для проживання учнів та студентів і господарських споруд, що використовуються для розміщення дитячих будинків сімейного типу, по вул. Пацаєва, 4 у розмірі 0,0 відсотка від загальної  кошторисної  вартості будівництва об’єкта. За це проголосували депутати Черкаської міськради на сьогоднішній сесії.

Перед народними обранцями виступив представник релігійної громади Анатолій. Він повідомив, що коштом благодійного фонду у Черкасах побудовані дитячі будинки сімейного типу за адресою Пацаєва, 4. Вони не є комерційною організацією, тому платити великий розмір пайової участі вони не в змозі. Він попросив депутатів звільнити сиротинець від такого податкового тягаря. Депутати пішли на зустріч.

Згідно з рішенням, у разі зміни функціонального використання об’єктів по вул. Пацаєва, 4, на базі яких виконавчим комітетом міської  ради створені та будуть створені дитячі будинки сімейного типу, використання цих об’єктів для надання платних послуг чи іншої комерційної  діяльності, дане рішення втрачає чинність.

В такому випадку замовник будівництва зобов’язаний сплатити до міського бюджету пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Черкаси у розмірі, що передбачений рішенням міської  ради на час вчинення таких  дій.

Службі у справах дітей міської ради забезпечити контроль за функціонуванням дитячих будинків сімейного типу по вул. Пацаєва, 4. У разі зміни умов співпраці з Другою церквою Євангельських християн-баптистів, зокрема щодо умов користування майном та проживання у будівлях по вул. Пацаєва, 4 дитячих будинків сімейного типу, повідомити у 10-ти денний термін міську раду.

Прочитайте ще:

Залиште коментар