Художницю з Умані запросили у члени журі престижного міжнародного конкурсу

Художницю з Умані запросили у члени журі престижного міжнародного конкурсу

З 20 по 27 жовтня в місті Одеса проходив Перший Одеський Міжнародний Художній Конкурс «Odessa International Art Prize 2018». Уманська художниця Одарка Дьома-Пісна ввійшла до складу журі конкурсу. Про це повідомляє сайт «Дзвін».

«Odessa International Art Prize 2018» — це щорічна міжнародна премія, покликана виявляти талановитих художників серед аматорів та професіоналів із різних країн віком до 35 років. Невідомі художники мають змогу пришвидшити свій кар’єрний ріст завдяки груповій виставці номінантів. Лауреат отримує одноразову стипендію у розмірі 5000 грн.

Конкурс створив молодий художник Саба Кікнавелідзе. До складу журі увійшли як представники молодого покоління художників (Одарка Дьома-Пісна та Дмитро Величко), так і заслужений художник старшого покоління Сергій Овчарук.

За словами Одарки Дьоми-Пісної, Саба Кікнавелідзе проробив колосальну роботу задля організації конкурсу та виставки. Уманчанка зазначила, що вдячна художнику за запрошення стати одним із чотирьох членів журі.

«Також я дякую всім учасникам цього проекту. Всі картини є винятковими. Зробити вибір дійсно дуже важко», ― написала Одарка Дьома-Пісна на своїй сторінці у Facebook.

Результати конкурсу були оголошені 27 жовтня під час церемонії закриття виставки картин номінантів на премію.

Залиште коментар