Кілька тисяч черкасців прийшли на відкриття нового “Деликату” (фото)

Кілька тисяч черкасців прийшли на відкриття нового “Деликату” (фото)

Сьогодні в Черкасах відбулося грандіозне відкриття нового супермаркету «Деликат». Це вже 14-ий магазин цієї мережі в області. Розташувався новий супермаркет на місці старого «Будинку меблів». Нині ж ні саме приміщеня, ні територію навколо нього не впізнати. Про це повідомляє сайт “Вичерпно”.

Завітав на дійство і міський голова Анатолій Бондаренко зі своєю родиною. Він подякував підприємцям, що вони відповідально підійшли до відкриття нового магазину в Черкасах:

«Дуже добре, коли в нашому місті відкриваються такі гарні заклади. Дякую нашим підприємцям, які зробили гарну територію навколо магазину, побудували дитячий майданчик, парковку. Такі люди — це взірець того, як потрібно розвивати наше місто. Вони не поїхали за кордон, не вклали кошти десь в Києві, а інвестували їх у свою малу Батьківщину. Разом з ними Черкаси будуть розвиватися».

І хоч цей магазин не найбільший в сім’ї маркетів «Деликат», однак він відрізнятиметься своїми інноваційними підходами в обслуговуванні покупців.

– Тут є каси самообслуговування, задіяні зовсім нові технології, які ви зможете оцінити, завітавши до нашого нового магазину, окрім того покращена система обслуговування. Площа магазину має 1500 квадратних метрів, — розповів засновник мережі магазинів «Деликат» Олег Хелетій.

Новий «Деликат» почав приваблювати відвідувачів ще до свого відкриття креативним дитячим майданчиком, розташованим поруч.

– Ми хотіли не просто викласти територію навколо магазину плиткою, а задумали і створили парк для дітей. Кожен охочий може прийти і покататися там на велосипеді, на скейті — для цього там є спеціально облаштовані гірки. Та й просто там можна посидіти і відпочити. Є, до речі, ідеї вже по його вдосконаленню, — відзначив співвласник мережі магазинів «Деликат», директор Черкаської спілки продовольчих маркетів Руслан Петрик.

Незмінною залишається висока якість продуктів цієї мережі магазинів.

– Стандарти якості, великий вибір продукції і змога задовольнити найвибагливішого покупця — це те, що є візитівкою усіх «Деликатів», — додав Руслан Петрик. — Кожен наш покупець зможе знайти в «Деликаті» все, чого бажає його душа. Наша випічка унікальна — і за своює рецептурою, і за смаком. Кулінарія, м’ясо, риба та інші продукти — завжди свіжі. У нас постійно працюють ревізори, які контролюють процес виготовлення їжі. Всі працівники дотримуються норм згідно стандартів ДСтУ.

У своє чергу Денис Буря нагадав про соціальник проект «Деликату» — благодійний фонд. який він очолює:

«Завдяки відкриттю ще одного магазину, я сподіваюся, ми зможемо допомогти ще більшій кількості людей, адже разом ми здатні творити дива».

А керівниця проектів БФ «Деликат» Юлія Іщенко нагадала, що 29 червня відбудеться розіграш подарунків, серед яких — телевізор, цікава шоу-програма, а також буде проведений саме біля «Дедикату» фінал конкурсу «Голос міста Черкаси» і після цього відбудеться показ фільмів всеукраїнського фестивалю “Відкрита ніч”.

Залиште коментар