Кілька сотень людей відсвяткували Гелловін у художньому музеї в Черкасах

Кілька сотень людей відсвяткували Гелловін у художньому музеї в Черкасах

Жахливі костюми та грим, майстер-класи, ігрова програма для дітей… Кілька сотень людей відсвяткували Гелловін у художньому музеї Черкас. Захід влаштували ввечері 28 жовтня, пише Gazeta.ua.

“Ми кожного року оновлюємо програму заходу. У нас є ключові проекти, такі як майстер-класи, але вони теж змінені. Ми не показуємо те, що було в минулих роках, тому що аудиторія, як правило, одна й та ж сама, молоді сім’ї з маленькими дітьми та молодь. Розраховуємо, що захід відвідає 500 осіб”, – говорить директор Черкаського художнього музею Олена Гладун.

Всі гості були в костюмах. Найбільшу увагу привертали Євген та Валерія Павлюченки, які прийшли в образах героїв фільму “Загін самогубців” Харлі Квінн та Джокера. З ними просили сфотографуватися.

 

“Ми з міста Сміли приїхали. На святі у музеї вперше. Нас запросили друзі. Костюми купували, для макіяжу, наймали людей, а от потрібну перуку не знайшли, робили самі”, – розказує Євген.

Також на Геловін в музей прийшов учасник шоу “Битва екстрасенсів” Олексії Скидан із дружиною Оксаною і дітьми.

“Ми вперше святкуємо Гелловін в музеї. Минулі роки влаштовували вечірку вдома. Захід цікавий, але хотів би бачити більше для дітей ігрової програми, бо їм сумно. Ми були на майстер-класах. Та все ж дітям хочеться більше погратися, побігати”, – каже Олексій.

 

 

 

 

Залиште коментар