Кількість облікованих тяжких злочинів зменшилася на Черкащині на 12,2%

Кількість облікованих тяжких злочинів зменшилася на Черкащині на 12,2%

Нарада під головуванням прокурора області, під час якої обговорено підсумки роботи органів прокуратури у І півріччі 2018 року та визначено основні завдання на наступний період, відбулася днями в прокуратурі Черкаської області.

Під час наради прокурор області особливу увагу приділив позитивним напрацюванням у роботі прокурорів упродовж першого півріччя поточного року та окреслив проблемні питання.

Так, Сергій Овчаренко відмітив, що має місце стійка тенденція до зменшення кількості облікованих тяжких злочинів (-12,2%), збережено тенденцію до зниження рівня злочинності проти власності (-18%), у тому числі крадіжок (-16%), розбоїв (-20%), грабежів (-8%), втричі менше вчинено шахрайств та вимагань.

За півроку дещо покращилася ситуація щодо порушень правил дорожнього руху. Якщо на кінець минулого року відмічався ріст указаних злочинів (+25%), то на сьогодні кримінальних правопорушень цієї категорії зменшилося на 16%.

Також на 13% зменшилася кількість незаконних заволодінь транспортними засобами. Разом з тим, окремі прояви злочинності у Черкаській області потребують невідкладної уваги правоохоронців, зокрема спільні зусилля необхідно спрямувати на зменшення кількості особливо тяжких злочинів проти життя і здоров’я особи, зокрема очевидних умисних вбивств, число яких, нажаль, дещо збільшилася.

Про це пише «Провінція».

Прочитайте ще:

Залиште коментар