Кількість відпочивальників у вересні знижується на 70 % порівняно з літом

Кількість відпочивальників у вересні знижується на 70 % порівняно з літом

Черкащани у більшості своїй відповідально ставляться до початку нового навчального року, тому від 1 вересня кількість охочих поїхати на відпочинок знижується на 70 відсотків порівняно з літом. Про це кореспонденту «Проголовне» розповіла керівник туристичної агенції «Мандрівник-Черкаси» Валентина Височин.

«Хоч торік, хоч позаторік – традиційно з початком навчального року кількість відпочивальників зменшується. Діти йдуть до школи, а отже, й батьки теж не їдуть на відпочинок. Вересень – це таке міжсезоння, найнижчі показники. А вже під кінець цього місяця почне набирати обертів новий сезон – екскурсії, поїздки Картпатами, Черкащиною, взагалі Україною. Це час людей, які віддають перевагу змістовному відпочинку – щось побачити, десь побувати, щось дізнатися, зайняти себе й дітей», – розповіла Валентина Височин.

Ще пізніше почнеться сезон тих, хто поїде знову ж таки «на моря», але вже за кордон – у Єгипет, Іспанію тощо.

Самі черкащани визнають, що у вересні відпочивають не тому, що в інший час не було коли, а тому, що так дешевше.

«Ціни в отелях знижуються одразу в кілька разів. На початку вересня погода ще цілком літня, та й море досить прогріте, а відпочивати так само комфортно. Іноді й спокійніше – бо більшість туристів поїхали, дітей майже немає, тож дуже затишно, без галасу. Наступного літа я вирішила, що й дітей з собою візьму – цілком вкладуся в бюджет навіть усією сім’єю. А школа – ну, трошки прогуляємо, зате зекономимо», – розповіла черкащанка Марина З.

Прочитайте ще:

Залиште коментар