Кіноклуб створили у Черкасах

Кіноклуб створили у Черкасах

У Черкасах регулярно проводитимуть покази ліцензійних фестивальних фільмів. Такий кіноклубний проект має назву Cine Club. Його організували культурна формація «Божевєльнік» та бібліотека ім. Т. Шевченка на базі всеукраїнського “Артхаус Клубу”. Про це інформує “ГромЧе”.

Проект Cine Club створили як альтернативну трансляцій кінострічок у місті. Такий клуб, переконані організатори, у Черкасах сприятиме розвитку культури серед місцевого населення.

“Як і решта заходів «Божевєльніка», кінопокази направлені на розвиток культури в нашому місті. Наприклад, ми знаємо, як багато людей в Черкасах воліли б дивитись не лише умовні “бойовики у Мультиплексі”, – розповідають  організатори Cine Club Андрій Паниченко та Олена Окунєва.

– У нас давно було бажання мати змогу дивитись на широкому екрані альтернативне, некасове, фестивальне, авторське кіно. І тепер ми всі маємо таку можливість!” Уже цієї неділі, 19 лютого, у Черкасах покажуть кінострічку відомого канадсько-французького режисера Ксавьє Долана “Це всього лиш кінець світу”.

У фільмі головні ролі виконують Наталі Бай, Венсан Кассель та Маріон Котіяр.

Початок о 15:30 у кінозалі бібліотеки ім.Т. Шевченка (вул. Байди Вишневецького, 8). Вхід вільний.

Залиште коментар